Contact

Zo vindt u ons

Voor algemene informatie: info@spam-protectlaposa.nl

Voorzitter, Barbara Lieuwen: voorzitter@spam-protectlaposa.nl of bel 06-33661013

Penningmeester, Edwin van Dessel : penningmeester@spam-protectlaposa.nl

Secretaris, Janette Wierenga : secretaris@spam-protectlaposa.nl 

Postadres: Jan Zijlstraat 9, 9792 PT Ten Post

Ledenadministratie, Arnoud Heinen: leden@spam-protectlaposa.nl

Communicatie en lotgenoten contact Ouders met jonge kinderen, Rosalina Boer-Wirken: communicatie@spam-protectlaposa.nl

Lotgenotencontact Jongeren, Arnoud Heinen: jongeren@spam-protectlaposa.nl

Lotgenotencontact Volwassenen, Petra Poulissen: volwassenen@spam-protectlaposa.nl 

Klik hier voor detailinformatie van het bestuur.

Klik hier om vriend / lid te worden van Laposa.

Rekeningnummer Laposa: IBAN - NL45INGB0000175265